Energiya tejamkor uskunalar yarmarkasi Nukus va Urganch shaharlarida bo'lib o'tadi
Hurmatli tadbirkorlar, Nukus va Urganch shaharlarida energiya tejaydigan uskunalari ishlab chiqaruvchilari savdo yarmarkasini tashkil etishini mamnuniyat bilan ma'lum qilamiz.
Yarmarka 15 oktyabr kuni Nukusda Respublika yoshlar markazi binosida (mo'ljal – «Toshkent» mehmonxonasi) va 16 oktyabrda Urganch shahrida hokimiyat binosida (Xorazm viloyati Kengashlari uyi) bo'lib o'tadi.
Ushbu yarmarka mintaqalardagi etakchi sanoat tadbirlaridan biri bo'lib, energetika sohasi uchun innovatsion echimlar, energiya tejash sohasidagi yutuqlar, shuningdek, energetika kompleksining zamonaviy samarali texnologiyalarini namoyish etadi.
Barcha manfaatdor tomonlarni ushbu tadbirda ishtirok etishga taklif qilamiz. Agar siz ushbu ma'lumotni boshqalar bilan baham ko'rsangiz minnatdor bo’lamiz.

Ярмарка энергоэффективного оборудования пройдёт в Нукусе и Ургенче
Уважаемые предприниматели, рады сообщить вам, что в ближайшее время в городах Нукус и Ургенч производителями энергоэффективного оборудования Республики Узбекистан организовывается ярмарка продаж.
Ярмарка будет проходить 15 октября в г.Нукус в здании Республиканского центра молодёжи (ориентир – гостиница Ташкент) и 16 октября в г.Ургенч в здании Хокимията (Дом советов Хорезмской области).
Данная ярмарка является ведущим отраслевым мероприятием регионов, демонстрирующим прогрессивные решения для энергетического сектора, достижения в области энергосбережения, а также современные эффективные технологии энергокомплекса.
Приглашаем всех заинтересованных лиц посетить данное мероприятие. Будем признательны, если вы со своей стороны поделитесь этой информацией.