12/06/2015 - 20:33 9132
O‘zbekiston Respublikasi hududiga olib kiriladigan iste'mol tovarlarining ro‘yxatiga o‘zgartirish kiritish haqida
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining "O‘zbekiston Respublikasi tashqi iqtisodiy faoliyatini tartibga solishga doir chora-tadbirlarni davom ettirish to‘g‘risida"gi 2012 yil 10 sentyabrdagi PQ-1816-sonli qaroriga muvofiq O‘zbekiston Respublikasi Iqtisodiyot vazirligi, Moliya vazirligi, Tashqi iqtisodiy aloqalar, investitsiyalar va savdo vazirligi va Davlat bojxona qo‘mitasi qaror qiladilar:
1. O‘zbekiston Respublikasi Iqtisodiyot vazirligi, Moliya vazirligi, Tashqi iqtisodiy aloqalar, investitsiyalar va savdo vazirligi va Davlat bojxona qo‘mitasining 2013 yil 16 iyuldagi 40, 67, 7, 01-02/8-16-sonli qarori (ro‘yxat razami 2500, 2013 yil 12 avgust) (O‘zbekiston Respublikasi qonun hujjatlari to‘plami, 2013 y., 33-son, 443-modda) bilan tasdiqlangan O‘zbekiston Respublikasi hududiga olib kiriladigan iste'mol tovarlari ro‘yxatiga ilovaga muvofiq o‘zgartirishlar kiritilsin.
O‘zbekiston Respublikasi Iqtisodiyot vazirligi, Moliya vazirligi, Tashqi iqtisodiy aloqalar, investitsiyalar va savdo vazirligi va Davlat bojxona qo‘mitasining
2015 yil «____» ___________ ______________-sonli qaroriga ILOVA
O‘zbekiston Respublikasi hududiga olib kiriladigan iste'mol tovarlarining ro‘yxatiga kiritilayotgan o‘zgartirish

12/06/2015 - 20:50 9819
О внесении изменений в Перечень потребительских товаров, ввозимых на территорию Республики Узбекистан
В соответствии с постановлением Президента Республики Узбекистан от 10 сентября 2012 года № ПП-1816 «О мерах по дальнейшему упорядочению внешнеэкономической деятельности Республики Узбекистан» Министерство экономики, Министерство финансов, Министерство внешних экономических связей, инвестиций и торговли и Государственный таможенный комитет Республики Узбекистан постановляют:
1. Внести изменения в Перечень потребительских товаров, ввозимых    на территорию Республики Узбекистан, утвержденный постановлением Министерства экономики, Министерства финансов, Министерства внешних экономических связей, инвестиций и торговли и Государственного таможенного комитета Республики Узбекистан от 16 июля 2013 года  №№ 40, 67, 7, 01-02/8-16 (рег. № 2500 от 12 августа 2013 года) (Собрание законодательства Республики Узбекистан, 19 августа 2013 года, № 33, ст. 443), согласно приложению.
к постановлению Министерства экономики, Министерства финансов, Министерства внешних экономических связей, инвестиций и торговли,  Государственного таможенного комитета